Pierwsza rocznica ślubu to wyjątkowe wydarzenie dla małżeństwa, dlatego warto je uczcić w niebanalny sposób. Prezenty-przeżycia to coraz popularniejsza forma obdarowywania bliskich. Romantyczny lot widokowy nad miastem, wspólny skok na bungee czy zabawa w tunelu aerodynamicznym to inspiracje na niezapomniany prezent dla pary z okazji rocznicy.

Powietrzne prezenty dla dwojga

Romantyczny lot balonem to pomysł na oryginalny prezent rocznicowy. Voucher na przelot widokowy można zrealizować np. w Warszawie, Białymstoku, Łodzi, Krakowie, Wrocławiu, Lublinie, a także na terenie Trójmiasta. Balon jest najstarszym znanym statkiem powietrznym, który nie ma napędu silnikowego. Loty odbywają się zawsze w towarzystwie profesjonalnego pilota. Można je organizować w grupach kilkuosobowych lub na wyłączność, rezerwując przelot tylko dla dwóch osób.

Wiele par decyduje się uczcić rocznicę ślubu w bardzo ekstremalny sposób. Skok na bungee to idealny prezent dla osób, które lubią adrenalinę i nie boją się wysokości. Spadanie z kilkudziesięciu  metrów na elastycznej linie umocowanej do nóg to wyjątkowe przeżycie, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Istnieje możliwość oddania skoku przez dwie osoby jednocześnie, a także rejestrowanie całego wydarzenia kamerą.

Tunel aerodynamiczny to miejsce, w którym ćwiczą skoczkowie spadochronowi. Dzięki stronie internetowej: prezentmarzen.com mogą z tego miejsca korzystać wszyscy. Przed lotem uczestnicy zabawy przechodzą krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa i działania tunelu. Jest to urządzenie w kształcie tuby, wewnątrz której wytwarzają się silne strumienie powietrza, które są w stanie unieść dorosłego człowieka. Posiadacz vouchera otrzymuje specjalny kombinezon, kask oraz gogle. Lot w tunelu aerodynamicznym trwa około 3 minut.

Romantyczna kolacja we dwoje połączona z degustacją wina

W rocznicę ślubu ukochaną osobę można zabrać do przytulnej restauracji na kolację. To idealne miejsce, aby przez chwilę oderwać się od codziennych obowiązków i spędzić trochę czasu razem. Oryginalnym pomysłem na prezent jest zaproszenie do stolika profesjonalnego sommeliera. Znawca alkoholi opowie wiele ciekawostek dotyczących historii i wytwarzania trunku, a także poczęstuje parę kilkoma rodzajami wina.

Zobacz także: water park w energylandii pomysł na upalny weekend

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 2 = 6