Są wydarzenia ważne, o których chciałoby się głośno krzyczeć, oznajmiając dobrą nowinę całemu światu. Równocześnie pragnie się, by informacja o tym najważniejszym, co spotyka w życiu, była przekazana w sposób wyjątkowy, godny zapamiętania. Czasem warto powściągnąć emocje, by poinformować w nietuzinkowy sposób o zmianach, jakie czekają w najbliższej przyszłości. Dzięki temu dzień przekazania wiadomości zostanie zapamiętany już na zawsze, podobnie jak np. oświadczyny.

Ciąża jest jednym z takich wydarzeń w życiu. Moment, w którym wynik testu okazuje się pozytywny, wiąże się z potężną dawka emocji. Trudno utrzymać je w sobie. Najchętniej wylałoby się je na zewnątrz i popędziło co sił w nogach do pracy partnera lub do domu rodziców. Te kobiety, które zdołają zapanować nad silnymi emocjami, będą mogły zaskoczyć najbliższe otoczenie i przygotować coś, co naprowadzi na trop nadchodzących zmian.

Można skorzystać z gotowych rozwiązań sklepów z gadżetami. W ofercie są koszulki z nadrukami wskazującymi na to, że ich posiadaczka jest w ciąży. Bocian informujący o rychłym przybyciu, dla komputerowych maniaków ikona dziecka z informacją o pobieraniu załącznika – zabawnych nadruków jest ogromna ilość. Każdy zajdzie swój własny sposób, by przekazać informację o ciąży.

Sposobem klasycznym jest przygotowania przedmiotu kojarzącego się z dzieckiem. Minęły już czasy robienia na drutach kaftanika lub małych bucików, ale przedmioty te można kupić. Położone w widocznym miejscu powinny nakierować na odpowiedni trop. Można je również wręczyć zapakowane w ozdobne pudełko podczas kolacji, na której zostaną podane ciastka w kształcie malutkich bucików lub smoczków.

Innym sposobem na poinformowanie nie tylko partnera, ale również rodziców jest odpowiedni gadżet wręczony jako prezent. Kubek z napisem “dla najlepszej babci/najlepszego dziadka/ojca”, wręczony bez okazji, da sporo do myślenia. Podobnie jak dyplom potwierdzający wygraną w konkursie na najlepszych dziadków czy ojca z nagrodą do odebrania w dniu porodu.

Tak naprawdę wystarczy niewiele, by poinformować o ciąży. Warto jednak zrobić to w nietuzinkowy sposób, by mieć co wspominać przez kolejne lata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

82 − 78 =