Zbliżające się święta, urodziny, imieniny lub rocznice to idealne okazje na podarowanie komuś prezentu. Najchętniej obdarzamy nimi nasze najbliższe osoby. Wybranie odpowiedniego podarunku często okazuje się być kłopotem. Nie zawsze wiadomo, z czego dana osoba się ucieszy lub czego akurat potrzebuje.

Istnieją pewne schematy, które się powtarzają. Na urodziny solenizant dostaje śmieszne gadżety lub perfumy, na święta Bożego Narodzenia bezpiecznym i skromnym prezentem są ciepłe kapcie lub szalik – jest to idealne rozwiązanie na zimne wieczory, a na imieniny zazwyczaj dajemy w prezencie dobry alkohol. Takie podarunki są oczywiście miłym gestem. Każdy solenizant lub jubilat ucieszy się z przygotowanej specjalnie dla niego niespodzianki. Co jednak wybrać dla najbliższej osoby, aby na prawdę ją ucieszyć i wzruszyć? Jaki pomysł na prezent okaże się tym od serca?

Istnieje kilka ciekawych i niebagatelnych pomysłów na prezent. Jednym z nich może okazać się portret przedstawiający osobę, której będziemy dawać prezent. Taki pomysł jest zaskakujący, a osoba która otrzyma swój portret będzie na pewno poruszona. Takie dzieło można zamówić u profesjonalnego artysty, który na podstawie przesłanego zdjęcia idealnie odwzoruje wygląd osoby. Istnieje także możliwość wybrania techniki malarskiej – może to być szkic, rysunek węglem lub pastelem. Warto także taki prezent podarować parze, która obchodzi swoją rocznicę ślubu. Innym pomysłem może być wykonana na zamówienie statuetka lub rzeźba robiona z drewna, masy rzeźbiarskiej lub z gliny. Rzeźby robione na zamówienie są cennym i bardzo rzadkim upominkiem. Jednak mają bardzo dużą wartość dla osoby, która ją otrzyma. Mogą przedstawiać wiele różnych rzeczy – od wizualizacji solenizanta po jego ulubioną postać z filmu lub największego idola. Można także zrobić karykaturę osoby obdarowanej prezentem – takie rozwiązania idealnie sprawdzą się na 18-ste urodziny bądź dla przyjaciela, którego bardzo dobrze znamy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 4