Dla zmotoryzowanych małżeństw rocznica ślubu to świetna okazja do przejażdżki sportowymi autami. Odważnym partnerom przeznaczony jest weekendowy survival. Dla zmęczonych osób idealnym prezentem będzie regenerujący seans w grocie solnej.

Przejażdżka sportowymi pojazdami – Ferrari 458 Italia, Nissan GTR, Lamborghini Gallardo, Porsche lub Audi R8

Dla wszystkich zmotoryzowanych małżeństw, rocznica ślubu to świetna okazja do spróbowania swoich sił na profesjonalnym torze wyścigowym. Uczestnicy mają okazję siąść za kierownicą takich klasyków, jak: Ferrari 458 Italia, Nissan GTR, Lamborghini Gallardo, Porsche lub Audi R8. Przy wsparciu instruktora siedzącego na fotelu pasażera, kierowca musi przejechać wyznaczoną trasę w jak najkrótszym czasie. Wszystkie te pojazdy przyspieszają do 100 km/h w czasie około 4 sekund! Dodatkowo małżonkowie mają okazję porównać swoje czasy i sprawdzić, kto szybciej pokonał wyznaczony tor. Trudno bowiem znaleźć doświadczenie wyzwalające większe pokłady adrenaliny niż przejażdżka Lamborghini. Warszawa, Poznań, Trójmiasto, Radom i Kamień Śląski to miasta, w których można skorzystać z tej atrakcji.

Survival – weekendowa szkoła przetrwania

Dla odważnych partnerów, którzy nie boją się wyjścia ze swej strefy komfortu, świetną przygodą może być weekendowy survival. Uczestnicy atrakcji muszą zaadaptować się do nowych warunków na podstawie przygotowanego wcześniej scenariusza. Historia rozpoczyna się od katastrofy lotniczej, po której partnerzy muszą przejść określone etapy. Będzie to m.in. robienie posiłków, rozpalanie ognia, szukanie pożywienia oraz rozbijanie obozu. Przygoda trwa dwa dni i jest tworzona pod kątem osobowości danych członków. Weekendowy survival jest świetną okazją do oderwania się od codzienności i przeżycia wielu wspaniałych chwil w kontakcie z naturą. Jest to atrakcja dla odważnych partnerów, którzy nie boją się wyzwań. Dzięki tej przygodzie zdobywa się również przydatne umiejętności. Jest to też świetny prezent na wieczór kawalerski lub pomysł na spotkanie ze znajomymi.

Seans w grocie solnej – regeneracja dla ciała i duszy

Dla partnerów ze spokojniejszym usposobieniem, świetną okazją na rocznicę ślubu będzie seans w grocie solnej. Miejsce jest całkowicie wykończone blokami solnymi oraz ma dostosowany system wentylacji, dzięki czemu sól ulega jonizacji. Jest to oczyszczające doświadczenie, ponieważ powietrze jest nasycone takimi pierwiastkami, jak żelazo, potas, brom, selen czy jod. Grota solna to idealne miejsce do relaksu i regeneracji. Szczególne korzyści odczują osoby z problemami dróg oddechowych lub chorobami układu pokarmowego. Jest to również bardzo relaksujące miejsce, które pobudza seksualnie. Seans w grocie solnej jest świetnym prezentem na wspólną rocznicę ślubu w przyjemnych, regenerujących warunkach.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 1